Sekrety Rozwijania Sklepów Internetowych 2021/2022

Osiągnij nieuczciwą przewagę
Rozwoju Sklepu Internetowego
o jakiej mogą marzyć tylko najwięksi gracze na rynku!

Cena standardowa: 397zł
Aktualnie: 29zł

(Ilość sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona)

Co znajdziesz w środku?

I to jeszcze nie wszystko...

Otrzymasz jeszcze 4 dodatkowe bonusy

BONUS 1: Skrypt z kampaniami reklamowymi (wartość 77zł)

Otrzymasz dostęp do schematów w jaki sposób promować sklep internetowy przy wykorzystaniu bazy obecnych klientów. Pokażę Ci również jak pozyskać nowych klientów. Te schematy możesz wykorzystać metodą KOPIUJ i WKLEJ.

BONUS 2: Zabezpieczenie sklepu internetowego przed wirusami (wartość 27zł)

WordPress jest najpopularniejszym systemem na świecie. Cieszy się on ogromną popularnością hakerów. Pokażę Ci jak możesz zabezpieczyć stronę internetową, aby w 90% uchroniła Cię przed włamaniami.

BONUS 3: Analizator Twojego sklepu internetowego (wartość 17zł)

Pokażę Ci narzędzia jak sprawdzać Twój sklep internetowy, aby odkryć nawet najmniejszy błąd i móc go naprawić. Jest to sprawdzone narzędzie autorstwa Google. Dzięki zastosowaniu porad z analizatora podkręcisz swoją stronę pod wyszukiwarki Google

BONUS 4: Zwiększać sprzedaż w sklepie internetowym (wartość 37zł)

Wiedza o marketingu pozwoli Ci zarabiać więcej. Wiedza o tym jak budować sklepy, aby to one zwiększały sprzedaż pozwoli Ci zarabiać jeszcze więcej. W tym wideo zobaczysz jakie sekcje działają na użytkownika jak magnes.

Podsumowując

Wartość samych modułów wynosi: 158zł

Dodatkowo "Sekrety E-commerce" były i będą sprzedawane za jakiś czas za 397zł.

Odłóżmy jednak cenę na bok. Wyobraź sobie co się wydarzy, jeśli Twoje umiejętności w bardzo krótkim czasie pozwolą zarabiać Ci co najmniej 2x więcej? Czy wtedy inwestycja 397zł jest to wysoka cena? Gwarantuję Ci, że nie. Takiej inwestycji nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w internecie, ponieważ poświęciłem ostatnie 8 lat, aby spakować moją wiedzę do tych materiałów wideo. Nie wspomnę już o aktualnej, promocyjnej cenie.

W ramach tej okazji otrzymujesz "Sekrety E-commerce" z bonusami za 29zł... Nie za 397zł.... Tylko za 29zł.

397zł 29zł

UWAGA

Ta cena jest tylko teraz. Nie wiem jeszcze ile potrwa ta promocja. Moim celem jest zgromadzenie jak największej liczby zadowolonych kursantów w tym kursie. Mam duży ruch na tej stronie, więc możliwe że już za niedługo podwyższę cenę kursu. Spiesz się, póki jest tak tanio.

Czy na pewno zyskasz, dzięki mojej wiedzy?

Oczywiście! Nie chcę tworzyć kursów, z których nie nie będzie wynikać. Znam dobrze ten rynek i to czego potrzebują przedsiębiorcy. Znam wszystkie bóle i wyzwania. Wiem doskonale, że tworząc dobre materiały wideo wpłynie to dobrze na moją firmę. W przeciwnym razie wszystkie kursy mijają się z celem. Jeśli uznasz, że ten kurs jest bez wartościowy to zwrócę Ci pieniądze. Bez pytań i żalu. Wierzę jednak, że ten kurs już pierwszego dnia dokona radykalnych zmian w Twojej ofercie.

Jestem do Twojej dyspozycji,
Kamil Marczyński

P.S Pamiętaj, że oferta jest ograniczona czasowo. Nie wiem kiedy przywrócę poprzednią cenę. Aktualnie jest to cena 29zł za główny kurs wraz z bonusami. Wartość całego pakietu to 397zł.

PPS Pamiętaj, że masz 30 dniową gwarancję. Jeśli ten kurs Ci się nie spodoba, to otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Nic nie ryzykujesz, a wszystko możesz zyskać i zarabiać więcej, dzięki tej wiedzy.

© Copyright Convertio Sp. z o. o.
Polityka Prywatności | Regulamin

Zrealizuj swoje zamówienie

Podaj swoje dane, aby dokończyć swoje zamówienie

Chronimy Twoje dane. Podanie danych jest jednoznaczne z polityką prywatności oraz informacjami handlowymi.

Close