Ukryte Magnesy Zwiększania Zarobków w IT

Osiągnij nieuczciwą przewagę
jako grafik komputerowy o jakiej mogą marzyć tylko profesjonaliści!

Cena standardowa: 47zł
Aktualnie: 17zł

(Ilość sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona)

Co znajdziesz w środku?

I to jeszcze nie wszystko...

Otrzymasz jeszcze 4 dodatkowe bonusy

BONUS 1: 3 najlepsze szablony WordPress w historii (wartość 17zł)

Na przełomie 15 lat powstało miliony różnych szablonów WordPress. Pokażę Ci jakie są według mnie 3 najlepsze szablony WordPress, które dają najwięcej możliwości i możesz używać je do swojej codziennej pracy. Dzięki tym szablonom Twoja strona będzie o wiele lepsza niż konkurencji. Bez znajomości programowania będziesz mógł rozwijać stronę kopiując i wklejając niesamowicie dopracowane graficznie elementy.

BONUS 2: Zabezpieczenie strony WordPress przed wirusami (wartość 27zł)

WordPress jest najpopularniejszym systemem na świecie. Cieszy się on ogromną popularnością hakerów. Pokażę Ci jak możesz zabezpieczyć stronę internetową, aby w 90% uchroniła Cię przed włamaniami.

BONUS 3: Analizator Twojej strony internetowej (wartość 17zł)

Pokażę Ci narzędzia jak sprawdzać Twoją stronę internetową, aby odkryć nawet najmniejszy błąd i móc go naprawić. Jest to sprawdzone narzędzie autorstwa Google. Dzięki zastosowaniu porad z analizatora podkręcisz swoją stronę pod wyszukiwarki Google

BONUS 4: Zwiększać sprzedaż na stronie internetowej (wartość 37zł)

Wiedza o marketingu pozwoli Ci zarabiać więcej. Wiedza o tym jak budować strony, aby to one zwiększały sprzedaż pozwoli Ci zarabiać jeszcze więcej. W tym wideo zobaczysz jakie sekcje działają na użytkownika jak magnes.

Podsumowując

Wartość samych modułów wynosi: 98zł

Dodatkowo "Ukryte Magnesy Zwiększania Zarobków w IT" były i będą sprzedawane za jakiś czas za 47zł.

Odłóżmy jednak cenę na bok. Wyobraź sobie co się wydarzy, jeśli Twoje umiejętności w bardzo krótkim czasie pozwolą zarabiać Ci co najmniej 2x więcej? Czy wtedy inwestycja 105zł jest to wysoka cena? Gwarantuję Ci, że nie. Takiej inwestycji nie znajdziesz w żadnym innym miejscu w internecie, ponieważ poświęciłem ostatnie 8 lat, aby spakować moją wiedzę do tych materiałów wideo. Nie wspomnę już o aktualnej, promocyjnej cenie.

W ramach tej okazji otrzymujesz "Ukryte Magnesy Zwiększania Zarobków w IT" z bonusami za 7zł... Nie za 47zł, ani 105zł..... Tylko za 17zł.

47zł 17zł

UWAGA

Ta cena jest tylko teraz. Nie wiem jeszcze ile potrwa ta promocja. Moim celem jest zgromadzenie jak największej liczby zadowolonych kursantów w tym kursie. Mam duży ruch na tej stronie, więc możliwe że już za niedługo podwyższę cenę kursu. Spiesz się, póki jest tak tanio.

Czy na pewno zyskasz, dzięki mojej wiedzy?

Oczywiście! Nie chcę tworzyć kursów, z których nie nie będzie wynikać. Znam dobrze rynek IT i to czego potrzebują graficy i początkujący programiści oraz przedsiębiorcy. Znam wszystkie bóle i wyzwania. Wiem doskonale, że tworząc dobre materiały wideo wpłynie to dobrze na moją firmę. W przeciwnym razie wszystkie kursy mijają się z celem. Jeśli uznasz, że ten kurs jest bez wartościowy to zwrócę Ci pieniądze. Bez pytań i żalu. Wierzę jednak, że ten kurs już pierwszego dnia dokona radykalnych zmian w Twojej ofercie.

Jestem do Twojej dyspozycji,
Kamil Marczyński

P.S Pamiętaj, że oferta jest ograniczona czasowo. Nie wiem kiedy przywrócę poprzednią cenę. Aktualnie jest to cena 17zł za główny kurs wraz z bonusami. Wartość całego pakietu to 105zł.

PPS Pamiętaj, że masz 30 dniową gwarancję. Jeśli ten kurs Ci się nie spodoba, to otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Nic nie ryzykujesz, a wszystko możesz zyskać i zarabiać więcej, dzięki tej wiedzy.

© Copyright Convertio Sp. z o. o.
Polityka Prywatności | Regulamin

Zrealizuj swoje zamówienie

Podaj swoje dane, aby rozpocząć swoje zamówienie

Chronimy Twoje dane. Podanie danych jest jednoznaczne z polityką prywatności oraz informacjami handlowymi.

Close