DARMOWY E-BOOK

Lista hurtowni dropshipping 2021/2022

BESTSELLER

21 dniowe wyzwanie, dzięki któremu założysz i skutecznie będziesz promował własny sklep internetowy

KURS WIDEO

Niecodzienne kampanie reklamowe

Szkolenia stacjonarne

Get Sales 2.0 – jest to szkolenie dedykowane przedsiębiorcom, którzy nie posiadają dużych umiejętności technicznych oraz wiedzy o marketingu. Dziedzina marketingu rozwija się bardzo szybko. Nie wszyscy przedsiębiorcy mają czas, aby być na bieżąco z każdą najnowszą informacją, która może być dla przedsiębiorcy zbawienna.

Szkolenie oparte jest o kilka podstawowych i najważniejszych fundamentów. Kamil Marczyński dzieli się wiedzą o marketing automation, budowaniu bazy mailingowej, tworzeniu landing page i lejków sprzedażowych. Każdy z wymienionych tematów omawiany jest szczegółowo.

Dzięki szkoleniu przedsiębiorca jest przygotowany na promocję firmy w sieci oraz jest w posiadaniu wielu ciekawych i innowacyjnych pomysłów na rozwój swojej firmy.

Jak zostać grafikiem komputerowym – jest to szkolenie stworzone dla firm, które projektują grafikę komputerową oraz do osób indywidualnych, które chcą zostać projektantami oraz chcą pozyskać do współpracy ciekawe zlecenia.

Na szkoleniu omawiane są podstawy grafiki. Następnie trener omawia różnego rodzaju projektu z uzasadnieniem jak zostały one stworzone. Szkolenie połączone jest z wielogodzinną praktyką. Każdy uczestnik podniesie jakość swoich umiejętności. Po zakończonym szkoleniu kursanci otrzymają certyfikat poświadczający swoje kompetencje.

Użyteczność 2.0 – jest to szkolenie omawiające dziedzinę marketingu i designu jaką jest User Experience. Szkolenie jest dedykowane przedsiębiorcom, grafikom i programistom. Każdy znajdzie coś dla siebie, co przekuje się w przewagę konkurencyjną na rynku.

Szkolenie jest aktualne na rok 2021/2022. Omawiane są przykłady dobrze i źle zaprojektowanych serwisów. Trener pokazuje błędy oraz rozwiązania na podstawie swojego doświadczenia. Każdy przykład jest omówiony szczegółowo.

User Experience jest dziedziną, którą musisz poznać, aby zarabiać więcej. Każdy tworzony przez Ciebie projekt powinien stosować się do podstaw UX/UI, aby cieszył się popularnością klientów.

Interesuje Cię szkolenie dedykowane?

Istnieje możliwość przygotowania szkolenia specjalnie dla Ciebie. Napisz do mnie.